KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13614047
nr 1361 4047
Gisèle Celan-Lestrange
(1927-1991), Frankrike
Etsning, Komposition. Signerad, numrerad 23/30. Oramat löst blad. Bladets mått: ca 65x50,5cm
Gisèle Celan-Lestrange, fransk bildkonstnär född 1927, död 1991 .
Utrop:
300 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 23 november 2020
kl 19:08:16
100 kr
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
Gisèle Celan-Lestrange
Läs mer om Gisèle Celan-Lestrange